Demirci : 12°C
Dil Seçiniz : TR EN

Odamız Meclis Üyeleri TOBB Merkezinde Eğitimlere Katıldı

Tüm Haberler

Demirci  Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Genel Merkezinde eğitimlere katıldı.  Odamız Meclis üyeleri, 3 gün süren yoğun bir eğitimden geçti.

Türkiye’deki tüm oda ve borsa meclis üyeleri için bu eğitimleri düzenlediklerini belirten TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu yaptıkları hizmetlerden dolayı meclis üyelerine teşekkür ederek, insanlara iş ve aş imkanı sağlayan işverenlerin çok değerli bir misyon üstlendiklerini, hayatta bundan daha güzel bir şey olmadığını ifade etti.

14 Kasım– 16 Kasım 2014 tarihleri arasında 3 gün süren eğitimin ilk gününden son gününe kadar  Eğitimlerden oldukça faydalanıldığını ifade eden Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet AKKILIÇ ve Meclis Başkanı Gökhan YILDIZEL  ” Birliğimize böyle bir organizasyon düzenledikleri için teşekkür ediyoruz, Meclis üyelerimizle üç gün boyunca güzel bir eğitim programı geçirdik. Gündelik iş yaşantısının telaşında kendimizi yenileme fırsatı bulamıyoruz. Çok çeşitli konularda güncel bilgiler aldık. Üstelik  Meclis üyelerimiz Birlik Genel Sekreterinden, çeşitli birimlerdeki yöneticilerle birlikte olarak TOBB’u daha yakından tanıma imkanı buldular” diye konuştular.  

Haber Resimleri